Teklif Alın
  • Şenlikköy Mah. Sevinç Sk
    Florya - İstanbul
  • İletişim Numaramız
    0544 306 74 78
  • Çalışma Saatlerimiz
    Pts - Pzr 08:00 - 20:00

İstanbul Peyzaj ; kendine özgü mimari bakış açısı ile mimari ve iç mimari projelerinizde sizlerin hizmetinizdedir. İç mimari ve dekorasyon projelerinin tasarım ve uygulamalarını yapmaktadır.

 

İstanbul Peyzaj ; mimari, iç mimari proje ve uygulama hizmetlerinin yanında modelleme, render ve sunum hizmetleri ile autocad çizimi hizmeti de vermektedir.

 

İstanbul Peyzaj bütün bunların yanı sıra kişiye özel mobilya tasarımı da yapmaktadır.

 


İstanbul Peyzaj Hizmetlerimiz;
Mobilya, ofis, mağaza ,restaurant, cafe, bar, fuar standı, avm projeleri, villa, köşk, yalı, bağ evleri, 3d görselleştirme ve görsel sunum, 3.boyutta render alımı, bahçe tasarımları, zemin projeleriniz için profesyonel mimarlar, mühendisler ve teknikerler olarak hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul Peyzaj Hizmet Alanlarımız :

Mimari proje: Kişiye özgü proje prensibi ile estetik, kullanışlı ve ekonomik çözümler uygun alternatifler.

 

İç mimari proje ve uygulama:
Farklı ve modern tasarımlarımız ve profesyonel uygulama ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

Cephe tasarım proje ve uygulama: Dekoratif mantolama (Dış Cephe) ve giydirme cephe tasarımlarında ekonomik ve modern çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

3D görselleştirme ve sunum: Sizin için özel olan projelerinizi 3. boyutta tasarlayarak katalog ve reklamlarınız için render ve görsel sunum projelerimizle hizmetinizdeyiz.

 

Cafe, bar ve restaurant projeleri: Farklı, modern, sınır tanımayan tasarımlarımız ve alternatif çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Villa tasarımları: Standartların dışında, sınır tanımayan, alışılmışın dışında tasarımlarla siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz.

 

Mağaza tasarımları: Standartların dışında, dikkat çekici farklı tasarımlarla siz değerli işletme sahiplerini buluşturuyoruz.

 

Fabrika projeleri: Fabrika, depo ve geniş açıklıklı projeleriniz için alternatif çözümler ve fiyat araştırmalarınız da kesin fiyat alabilmeniz için malzeme dokümanı ve fiyat teklifimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Spor Sahaları Proje Çizimi : Spor Saha, Basketbol sahası, zemin kaplama detayları ve tüm spor saha projelerinizin çizimi yapılır.

 

Ofis tasarım projeleri: Standart ofis tasarımlarından öte daha dikkat çekici tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Tema Rengi

Tasarım

Arkaplan

*only for boxed layout

ArkaPlan Resim

*only for boxed layout